Эндомедиум Украина

ФИРМА

 

 

Шановні колеги!

Вас вітає компанія ТоВ “Ендомедіум –Україна”, яка працює на ринку медичного обладнання та надання послуг медичним закладам України з 2005 року.

Наша компанія є постачальником професійного обладнання для проведення лапароскопічних операцій, реанімаційного обладнання, діагностичної техніки, прального та іншого обладнання для державних та приватних лікарень.

Спільно створений навчальний центр з підготовки роботи хірургів на лапароскопічному обладнанні, діагностичній техніці на базі ХМАПО, значно підвищив рівень якості проведення хірургічних втручань, а створений сервісний центр додав впевненості нашим замовникам в отриманні якісного, своєчасного обслуговування.

Глибокий аналіз ринку, знання потреб замовників, підхід за принципом ціна-якість, а також професійне ставлення до кожного, розширило коло наших партнерів і ми вважаємо це найбільшим нашим здобутком.

Співпраця з кращими фахівцями, постійний пошук новітніх розробок в області медицини, курс на виробництво, дає змогу оптимістично дивитись в майбутнє.

З повагою,

Директор                                                                                    Шпота І.М.

ТоВ “Ендомедіум –Україна”

ЭЛЕПС - все для эндохирургии ЭЛЕПС - разработка, производство и продажа лапароскопов, артроскопов, гистероскопов, риноскопов, шейверов, инсуффляторов, и др. эндохирургического оборудования.