Эндомедиум Украина

Томографы / КОМП'ЮТЕРНО-ТОМОГРАФіЧНА СИСТЕМА Asteion Super 4

КОМП'ЮТЕРНО-ТОМОГРАФіЧНА СИСТЕМА Asteion Super 4

КОМП'ЮТЕРНО-ТОМОГРАФіЧНА СИСТЕМА З ТЕХНОЛОГІЄЮ КІЛЬКІСТНИХ ЗРІЗІВ

Система Asteion Super 4 уявляє собою багатозрізовий КТ- сканер з можливістю отримання одночасного збору даних 4 зрізів товщиною від 0,5 до 5 мм і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками з часом повного оберту 0,75 сек.

При використанні такого багатозрізового збору даних час дослідження значно зменшується. Спіральне сканування 72 см з 5 мм зрізом можна виконати всього за 16,5 секунд.

Додатковими перевагами є покращення просторової розподільчої здатності; підвищення ефективності використання рентгенівського випромінювання; зниження променевого навантаження та зменшення артефактів парціального об'єму. Апарат Asteion Super 4 має ергономічну конструкцію для оптимального використання. Ця система відноситься до систем 3 покоління з безперервним обертанням та найбільш підходить для досліджень головного мозку і всього тіла, включаючи дослідження серцево-судинної системи.

Загальні відомості

Логічно продумана конструкція, застосування нової технології і високоякісних матеріалів роблять систему Asteion гармонічною, в котрій всі частини повністю підходять одна до одної. Гентрі системи включає в себе ключові компоненти багатозрізової технології: рентгенівську трубку Helicool 4,0 MHU з високою швидкістю охолодження разом з генератором з потужністю 42 кВт та багаторядним високоефективним детектором Quantum з більш ніж з 17000 каналів. Ізотропне сканування Багатозрізова технологія системи Asteion дозволяє отримувати дійсно ізотропні об'ємні дані. Це означає, що розподільча здатність для зображень є однаковою в сагітальному, фронтальному та аксіальному напрямках, що дає можливість переглянути дані в любій проекції без втрати якості зображень. Формування ізотропних зображень базується на стандартах 0,5 мм зрізів для голови та 1 мм зрізів для абдомінальної області. Сканування з товщиною зрізів 0,5 мм застосовується для досліджень мозкового кровообігу, легень, хребта, суглобів та кінцівок. Ця технологія дозволяє розширити застосування КТ та значно збільшує діапазон досліджень. Набори ізотропних даних суттєво покращують якість MPR та 3D конструкцій, які не тільки сприяють правильній діагностиці, але й допомагають в управлінні великою кількістю даних, отриманих за допомогою багатозрізового сканера. Потужна рентгенівська трубка Покращена конструкція рентгенівської трубки Helicool системи Asteion Super 4 забезпечує багатозрізове сканування з високою розподільчою здатністю та високою пропускною можливістю. Ця дуже надійна трубка відрізняється анодом з рідкометалевим підшипником і має високу швидкість охолодження 864 кТО/хв. що дозволяє усунути затримку на охолодження. Детектор Quantum Волюметрічні КТ - дані можна отримати дуже швидко та з відмінною розподільчою здатністю шляхом застосування унікального детектора с 22 рядами паралельних детекторів. Виконується збір 4 зрізів товщиною 0,5 мм для кожного оберту, що є ідеальним для церебральних досліджень, дослідженнях при інсультах та ангіографічних дослідженнях. Цей детектор поєднує охоплення 20 мм за один оберт максимальною ефективністю для охоплення великої анатомічної області. Ефективне дозове навантаження Висока якість зображень поєднується з низькою дозою за рахунок максимального ефективного використання дозового навантаження. Детектор рентгенівського випромінення базується на виборі спеціальної речовини в поєднанні з оптимальним процесом виробництва, що в результаті дає високу ефективність перетворення фотонів, що таким чином, покращує можливості формування зображень знижує дозу в кожному конкретному дослідженні. Програма SureCare дозволяє досягти зниження дози на пацієнта шляхом регулювання інтенсивності рентгенівського випромінювання при спіральному скануванні на основі інформації, що отримана при попередній сканограммі. Для подальшого обмеження дози застосовується спеціальний корегуючий фільтр. КТ в реальному часі

Являючись новатором в технології КТ, фірма Toshiba перша розробила можливість КТ - рентгеноскопії в реальному часі. Зараз ця функція входить до пакетів програм КТ в реальному часі. Функції SureScan и SureStart є стандартними в системі Asteion. Ці властивості забезпечують демонстрацію в реальному часі 12 зображень в сек. для спірального сканування. Функція SureScan дозволяє відразу закінчити збір даних, як тільки досягнута потрібна область інтересу, що забезпечує зниження дози на пацієнта та економію часу. Програма SureStart забезпечує оптимальне контрастне наповнення при дослідженнях з контрастним підсиленням завдяки автоматичному початку сканування після досягнення раніш встановленого значення щільності в одиницях Хаунсфілда в області інтересу, що налаштована на збір даних в реальному часі з низьким значенням параметру mAs. Програмний пакет SureFluoro, що поставляється додатково, відрізняється безперервним формуванням зображень з миттєвою візуалізацією для інтервенційних процедур.

РК монітор зі стельовим підвісом в приміщенні для досліджень відображає три зрізи одночасно, що дозволяє найбільш точно простежити шлях голки. Відображення трьох зрізів дозволяє виконати позиціонування в напрямку Z з точністю 0,5мм.

Додаткова пересувна консоль в приміщенні для досліджень забезпечує повне керування гентрі і столом. Ця консоль відрізняється управлінням однією рукою та передбачає збільшення швидкості та більш точне керування. Інтерфейс користувача включає в себе спеціальну консоль з гібридною клавіатурою, мишу та кольоровий РК монітор з високою розподільчою здатністю для управління графічним інтерфейсом користувача, повністю представленим у вигляді піктограм. Цей інтерфейс розроблено з орієнтацією на відчуття людини. Високий рівень зручності користувача забезпечує ефективну пропускну здатність пацієнтів, обробку даних і діагностику. Цей інтерфейс користувача розроблено з орієнтацією на відчуття людини. Високий рівень зручності користувача забезпечує високу ефективність, велику пропускну спроможність пацієнтів, обробку даних та діагностику. Отримані зображення відразу зберігаються нап великому жорсткому диску системи.

Робоча станція Vitrea2 Робоча станція Vitrea2 (поставляється додатково) забезпечує покращену 2D, 3D і 4D візуалізацію та аналіз при щоденній плановій роботі. Розробка програмного забезпечення Vitrea2, яке повністю орієнтовано на клінічні потреби, дала можливість отримати швидкий інтуїтивний клінічний інструмент. Vitrea 2 включає в себе інтуїтивний графічний інтерфейс і вбудовану автоматизацію клінічного процесу, що дає користувачеві можливість підготовити звіт про пацієнта за лічені хвилини. Швидкість обробки програмного забезпечення Vitrea 2 дозволяє клініцистам керувати 3D об'ємом в діалоговому режимі і виконувати віртуальний перегляд зовні і з середини анатомічних областей інтересу в реальному часі. Запатентовані клінічні протоколи дозволяють застосовувати настройки візуалізації для конкретного типу досліджень, виконуючи до шести різних 2D i 3D видів швидко і точно, скорочуючи час, потрібний для отримання потрібної клінічної проекції. Можливості підключення Система Asteion повністю сумісна з Dicom 3.0. Збереження Dicom Storage SCU є стандартом, аналогічно друку Dicom Print SCU для передачі даних на пристрій формування зображень. Збереження наприклад, на додатковий сервер архіву, можна легко виконати на базі передачі даних Dicom 3.0. Попередні дослідження можна легко завантажити на консоль управління для швидкого перегляду. Управління робочою таблицею модальностей і виконаний етап процедури усувають повторний набір і забезпечують підвищення точності ініціації і завершення досліджень. Ергономічність підключення Компактний гентрі системи Asteion відрізняється великою апертурою 72 см. Мінімальна висота широкого столу пацієнта 300 мм полегшує перекладання пацієнтів на стіл з низької кушетки або носилок. Верхня секція столу забезпечує діапазон сканування 1750 мм для охоплення всього тіла. Завдяки компактній конструкції і обмеженій кількості компонентів систему Asteion можна встановити в приміщенні площею всього 22 кв. метрів.

НАЙМЕНУВАННЯ

ОПИС

Відпускна ціна (євро)

Базова конфігурація

CR1044

ASTEION S4 TSX-021B/4F 4 зрізовий КТ-сканер Asteion S 4

вкл.

CXB-400C

Рентгенівська КТ трубка 4 MНu (4 MHu CT tube)

вкл.

W P2020 TRANS

Трансформатор Вайсмана (Weseman CT-transformer)

вкл.

CABLE-MULTI,TFT

Подовжувальний кабель для монітору (Extend cables for A-MULTI,TFT)

вкл.

UTP GENERAL

З'єднання з мережею (UTP set for general use)

вкл.

4M POWER CABLE

Силовий кабель 4 м (Power cable CT/MR, 4 meter)

вкл.

TFT PROT

Кабель захисту монітору (TFT protection set)

вкл.

CMM-003E

КД монітор в приміщенні для досліджень

вкл.

INS-MAT

Загальні інсталяційні матеріали (Installation material general)

вкл.

ULP-2000,220

Джерело безперебійного живлення для генератора, 220В, 1кВт, 4-9 хв

вкл.

G1A13-B,POWERBOX

Блок живлення для поєднання КТ - системи до мережі живлення

вкл.

TS-555B

Стабілізатор напруги (Voltage stabiliser)

вкл.

ЭЛЕПС - все для эндохирургии ЭЛЕПС - разработка, производство и продажа лапароскопов, артроскопов, гистероскопов, риноскопов, шейверов, инсуффляторов, и др. эндохирургического оборудования.