Эндомедиум Украина

Томографы / КОМП'ЮТЕРНО-ТОМОГРАФіЧНА СИСТЕМА Asteion VP

КОМП'ЮТЕРНО-ТОМОГРАФіЧНА СИСТЕМА Asteion VP

КОМПЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ ДЛЯ ВСЬОГО ТІЛА

Система Asteion VP являє собою КТ сканер з високими експлуатаційними характеристиками із часом повного оберту при скануванні 1 с (0,75 c - опція). Ця система є однозрізовим сканером з можливістю модернізації до мультизрізової платформи. Asteion VP має ергономічну конструкцію для оптимального використання. Дана система виробляється тільки в Японії.

Клінічне застосування

Система Asteion VP відноситься до систем 3-го покоління з безперервним обертанням і найбільше підходить для досліджень головного мозку й усього тіла. Дана система дозволяє робити точні виміри розмірів і обємів патологічних утворень (пухлин, розшарувань аорти, переломів і т.д.), створювати якісні ізотропні двох і тривимірні реконструкції.

Методи досліджень:

Безконтрастні:

- КТ дослідження кістково-суглобної системи з можливістю створення тривимірних реконструкцій.

- КТ дослідження костей черепа (у тому числі скроневої).

- КТ дослідження головного мозку з можливістю створення тривимірних реконструкцій.

- КТ дослідження органів грудної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій.

- КТ дослідження шлунково-кишкового тракту з можливістю створення тривимірних реконструкцій (віртуальна ендоскопія) (опція).

- КТ дослідження зубощелепного апарату (опція).

- КТ дослідження мінеральної щільності костей (опція)...

Контрастні:

- КТ дослідження органів черевної порожнини (печінки, селезінки) з можливістю створення тривимірних реконструкцій.

- КТ дослідження перфузії головного мозку з кольоровим картуванням.

- КТ ангіографія магістральних (аорти на всьому її протязі, підключичних, сонних, ниркових, здухвинних, стегнових і плечових артерій), периферичних і мозкових артерій з можливістю створення тривимірних реконструкцій.

- Екскреторна КТ урографія,

- КТ дослідження органів заочеревинного простору (нирок, мезентеріальних лімфовузлів)...

Високі експлуатаційні характеристики

У системі Asteion VP використовуються рентгенівські трубки теплоємністю 2 або 3,5 MТО й генератори потужністю 24 або 42 квт (на вибір). Високоефективний твердотільний детектор з 640 каналами має відмінну чутливість і в комбінації зі швидкою системою збору даних (DAS) забезпечує одержання зображень специфічної високої якості при 0,75 секундному скануванні. При рутинному скануванні забезпечується простора роздільна здатність 11 пар ліній/см при 2 % MTF (модуляційні характеристики) і роздільна здатність при низькому контрасті 2,5 мм при 2,5 HU.

Ізотропне сканування

Застосовувані в Asteion Super VP технології дозволяють одержувати істинно ізотропні об'ємні дані. Це означає, що роздільна здатність для зображень ідентична в сагіттальному, фронтальному й аксіальному напрямках, що дає можливість переглянути дані в будь-якій проекції без втрати якості зображення. Ця технологія дозволяє розширити використання КТ і значно збільшує діапазон досліджень. Набори ізотропних даних істотно поліпшують якість мультипланарних і тривимірних реконструкцій, які не тільки сприяють правильності діагностики, але також допомагають у керуванні великою кількістю даних.

Рентгенівська трубка

Поліпшена конструкція рентгенівської трубки Helicool системи Asteion VP забезпечує сканування з високою роздільною здатністю і високою пропускною спроможністю. Ця високо надійна трубка відрізняється анодом з рідиннометалевим підшипником і має високу швидкість охолодження 864 хТО/хв, що дозволяє усунути затримки на охолодження трубки.

Детектор Quantum

Волюметричні КТ-дані можна одержати дуже швидко й із чудовим дозволом шляхом застосування унікального детектора. Висока якість зображень сполучається з низькою дозою за рахунок максимально ефективного використання променевого навантаження. Детектор рентгенівського випромінювання заснований на виборі спеціального матеріалу в сполученні з оптимальним процесом виробництва, що дає в результаті високу ефективність перетворення фотонів, поліпшуючи, таким чином, можливості формування зображень і знижуючи дозу в кожному конкретному дослідженні.

Програма SureCare дозволяє домогтися зниження дози на пацієнта шляхом безперервного регулювання інтенсивності рентгенівського випромінювання при спіральному скануванні на підставі інформації отриманої по попередній сканограмі. Для подальшого обмеження дози застосовується спеціальний коригуючий фільтр.

Інтерфейс користувача

Містить у собі спеціальну консоль із гібридною клавіатурою, миша й кольоровий 18-дюймовий РК монітор з високою роздільною здатністю для керування графічним інтерфейсом користувача, повністю представленим у вигляді піктограм. Цей користувальницький інтерфейс розроблений з орієнтацією на відчуття людини. Високий рівень зручності користувача забезпечує ефективну пропускну здатність пацієнтів, обробку даних і діагностику. Отримані зображення відразу ж зберігаються на великому жорсткому диску системи.

Робоча станція

Робоча станція (постачається додатково) забезпечує поліпшену візуалізацію й аналіз при щоденній плановій роботі. Розробка програмного забезпечення, орієнтованого повністю на клінічні потреби, дозволила одержати швидкий, інтуїтивний клінічний інструмент і містить у собі інтуїтивний графічний інтерфейс і убудовану автоматизацію клінічного процесу, даючи користувачеві можливість підготувати звіт про пацієнта за лічені хвилини. Висока швидкість обробки даних дозволяє клініцистам здійснювати віртуальний перегляд усередині й зовні анатомічних областей інтересу в реальному часі. Запатентовані клінічні протоколи дозволяють застосувати настроювання візуалізації для конкретного типу досліджень, переглядаючи до шести різних проекцій.

Можливості підключення

Система Asteion VP відрізняється повною сумісністю Dicom 3.0. Збереження Dicom Storage SCU є стандартом, аналогічно печатки Dicom Print SCU для передачі даних на пристрій формування зображень. Збереження на, наприклад, додатковий сервер архіву, можна легко виконати на базі передачі даних Dicom 3.0. Попередні дослідження можна просто завантажити на консоль керування для швидкого перегляду. Керування робочою таблицею модальностей і виконаний етап процедури усувають повторний набір і забезпечують підвищення точності ініціації й завершення досліджень.

Ергономічність конструкції

Компактний гентрі системи Asteion VP відрізняється великою апертурою 72 см. Мінімальна висота широкого стола пацієнта 300 мм полегшує перекладання пацієнтів на стіл з низької кушетки або носилок. Верхня секція стола забезпечує діапазон сканування 1750 мм для охоплення всього тіла. Завдяки компактній конструкції й обмеженому числу компонентів систему Asteion VP можна встановити в приміщенні площею всього 22 м2.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

НАЙМЕНУВАННЯ

ОПИС

ЦІНА, евро.

БАЗОВА

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

 

 

TSX-021B/6С

ASTEION VP Однозрізовий спіральний комп’ютерний томограф для всього тіла.

 

Включає:

- Гентрі з щільнотільним детектором та двофокусною рентгенівською трубкою 2,0 млн. теплових одиниць та генератором потужністю 24 кВт,

- Пакет програм трьохвимірних реконструкцій,

- Трансформатор Вайсманна,

- Стіл пацієнта,

- Консоль дистанційного керування (з потужним ПК, плоским рідиннокристалічним монітором 18 дюймів, повністю автоматизованим графічним інтерфейсом користувача, клавіатурою та мишею),

- Стандартні пакети для отримання й обробки даних, що дозволяють здійснювати стандартні методики сканування (безконтрастні дослідження, дослідження з контрастним підсиленням й контрастні ангіографічні дослідження);

- Система зниження променевого навантаження SureCare,

- Система внутрішнього зв’язку,

- Модуль зберігання та друку в форматі Dicom,

- Силовий кабель, 4 метри,

- З'эднання з мережею,

- Комплект аксесуарів (набір фантомів, підголівник, керівництво з експлуатації на російській або українській мовах)

Вкл.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ:

 


 

Засоби друку:

 

 

DRY PRINTER

Принтер сухого друку

Вкл.

Засоби радіаційного захисту:

 

 

LEAD GLASS

Просвинцоване скло розміром 100 ? 90 см

Вкл.

Інжектор

 

 

VISTRON

Автоматичний інжектор для КТ у повній комплектації

Вкл.

Електричне обладнання:

 

 

4000 MGE Pulsar MX RT3V(Tower)

Джерело безперервного живлення

Вкл.

POWERBOX*

Силовий щиток для поєднання КТ з мережею живлення*

Вкл.

STABILIZATOR

Стабілізатор напруги

Вкл.

Інсталяційні матеріали:

 

 

INS-MAT

Загальні інсталяційні матеріали

Вкл.

PAKOR-7

Епоксидна суміш

Вкл.

ЭЛЕПС - все для эндохирургии ЭЛЕПС - разработка, производство и продажа лапароскопов, артроскопов, гистероскопов, риноскопов, шейверов, инсуффляторов, и др. эндохирургического оборудования.